РУКИ ЛІКАРЯ ДОПОМАГАЮТЬ ЛЮДЯМ

ПОВЕРНЕННЯ ДО АКТИВНОГО ЖИТТЯ, ВІДНОВЛЕННЯ ПОВНОЦІННОЇ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

Посттравматична
реабілітація:
  • Відновлення після переломів, забоїв, розтягнень
  • Покращення статичної та динамічної функції хребта
  • Відновлення сили м'язів, створення м'язового корсета
  • Корекція деформації хребта і таза
  • Усунення проблем із суглобами, болі та порушення чутливості в кінцівках
  • Покращення циркуляції крові, попередження трофічних розладів
  • Нормалізація сну, артеріального тиску, відновлення життєвих сил.

Напишіть мені

РУКИ ЛІКАРЯ
Корекция позвоночника
мануальна терапія

Травму може отримати навіть здорова людина. Тут немає обмежень за віком, статтю, родом діяльності, заробітною платою і т.д. це просто збіг обставин, який несподівано приходить у ваше життя перевертає його з ніг на голову.

Травми бувають різної міри складності, про деякі забуваєш через пару місяців, років але, повірте, жодна них не проходить безслідно, несподівано агукнется вам серйозним ускладненням, яке ви підозрювати не могли.

На жаль, часто можна почути, що пацієнту, який знаходиться в посттравматичному періоді, рекомендований повний спокій. Однак не існує нічого більш ефективного для повного відновлення функцій та живлення пошкодженого органу або кінцівки, ніж рання реабілітація!

Довготривале перебування після травм у гіпсових пов’язках чи вимушений статичний стан шкодить м’язам, зв’язкам та суглобам. Реабілітацію необхідно починати якомога швидше – щойно стають можливими перші рухи ( після зняття гіпсової іммобілізації чи інших видів фіксації).

Відновлення нормальної роботи м'язів призводить до поліпшення кровопостачання і лімфотоку, а це не лише прискорює загоєння тканин і знімає набряки, але і покращує обмінні процеси в кісткових тканинах, допомагає відновити зв'язки і хрящі.

Програма реабілітації за порівняно короткий час дозволяє повернути рухливість і працездатність, зменшує період використання корсетів, бандажів і милиць.

Для реабілітації використовується мануальна терапія, яка знімає блоки в суглобах і хребті, відновлюючи біомеханіку руху, і впливає на прилягаючі тканини для зняття спазмів. Також використовуються методи фізіотерапії, які дають протизапальний, протинабряковий, знеболюючий та стимулюючий ефекти, лікувальний масаж спини, що є незамінним в спортивній реабілітації. 

В арсеналі лікаря різні методики мануальної терапії, рефлексотерапії, точкового та сегментарного масажу, лікувальної фізкультури, новітніх методик фізіотерапії.
Проводиться мягкий, безболючий вплив на пацієнта для відновлення втрачених функцій.

Поєднання сучасних малотравматичних методик лікування дає швидкий стабільний результат при больових синдромах, обмеженнях рухів в суглобах, післятравматичних розладах, повернення до активного життя без болю та обмежень, відновлення повноцінної працездатності.


Мануальний терапевт П.Важовський
 
Besucherzahler male order brides russia
счетчик посещений
 
 
 
Оперативна розробка вебсайтів